Lāzergriešana un lāzergravēšana

Piedāvājām Lāzergriešanas un lāzergravēšanas pakalpojumus dažādos materiālos. Ar augstu precizitāti varm veikt šādu materiālu apstrādi: kartons, koks, koka saplāksnis, organiskais stikls, stikls, āda, pulēts akmens, MDF uc. Iekārtas apstrādes laukums ir 1000 x 600 mm.

Lāzergriešanai un lāzergravēšanai ir plašās pielietojuma iespējams, tādās kā, personalizētu gravējumu veikšana, prezentmateriālu izgatavošana un apgravēšana, mēbeļu apgravēšana, rūpniecisku detaļu izgatavošana, dizaina elementu izgatavošana, rotaļlietu izgatavošana, utt.

Lāzergriešana

Ar CO2 lāzeriekārtu var izgatavot detaļas no šādiem materiāliem: kartons, koks, koka saplāksnis, āda, organiskais stikls, MDF.

Lai veiktu lāzergiešanu ir nepieciešams iepriekš sagatavots rasējums vektoru formātā. Ja rasējuma nav, tad varam piedāvāt projektēšanas un makatēšanas pakalpojumus, pēc kā vadoties veikt lāzergirešanas darbus.


Lāzergravēšana

Ar CO2 lāzeriekārtu var veikt gravējumus uz šādiem materiāliem: kartons, koks, koka saplāksnis, āda, organiskais stikls, stikls, pulēts akmens, MDF.

Lai veiktu lāzergravēšanu ir nepieciešams iepriekš sagatavots rasējums vektoru formātā vai augstas kvalitātes bilde. Ja rasējuma nav, tad varam piedāvāt projektēšanas un makatēšanas pakalpojumus, pēc kā vadoties veikt lāzergravēšanas darbus.