CNC frēzēšana un gravēšana

Piedāvājam CNC frēzēšanas un gravēšanas pakalpojumus dažādos materiālos. Veicam dažādu, sarēžģītu detaļu izgatavošanu no šādiem materiāliem: koka, koka saplākšņa, MDF, HDF, organiskā stikla, monopolikarbonāta, putuplasta, kompozītpaneļiem un dāžādām tehniskajām plastmasām. Iekārtas apstrādes laukums ir 1000 x 600 mm. 

CNC frēzēšanai ir plašas pielietošanas iespējas. Ir iespējams izgatavot dažādu sarežģītības pakāplu 2D detaļu izgatavošanu un 3D modeļu frēzēšanu. Piedāvājam veikt rūpniecisku detaļu, dizaina elementu, uzņēmumu izkārtņu, mēbeļu detaļu, māju nosaukumu, rotaļlietu un gatavu produktu izgatavošanu.

2D frēzēšana

Piedāvājam 2D frēzēšanas un gravēšanas pakalpojumus vadoties no iepriekš sagatavotiem rasējumiem. Lai veiktu frēzēšanu ir nepeiciešams iepriekš sagatavots rasējums vektoru formātā. Ja rasējuma nav, tad varam piedāvāt projektēšanas un makatēšanas pakalpojumus, pēc kā vadoties veikt frēzēšanas darbus.
3D frēzēšana

Piedāvājam 3D frēzēšanas un gravēšanas pakalpojumus vadoties no iepriekš sagatavotiem 3D modeļiem. Lai veiktu 3D frēzēšanas darbus ir nepeiciešams iepriekš sagatavot 3D modelis, kas sagatavots 3D modelēšanas programmā. Ja šāda modeļa nav, varam veikt 3D modelēšanas pakalpojumu vadoties pēc nepeiciešamajiem izmēriem, vai bildēm.